Maironio g. 28B, 44249 Kaunas , tel. (8 37) 32 31 11, faks. (8 37) 20 71 82
el. p. kaunas@archyvai.lt, kodas Juridinių asmenų registre 190765474,
Atsiskaitomoji sąskaita AB bankas „Swedbank“ LT81 7300 0100 0222 9404

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Asmenų aptarnavimas

 

Archyve asmenys aptarnaujami, jų prašymai, pareiškimai, skundai nagrinėjami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Mūsų paskyra socialiniame tinkle Facebook

 

KAUNO REGIONINIO VALSTYBĖS ARCHYVO DEKLARACIJA DĖL Į MUS BESIKREIPIANTIEMS ASMENIMS TEIKIAMŲ PASLAUGŲ IR APTARNAVIMO KOKYBĖS

 

  

 

KAUNO REGIONINIS VALSTYBĖS ARCHYVAS INFORMUOJA, KAD NUO 2020 M. SPALIO 28 D. IKI ATSKIRO PRANEŠIMO: 

1. SKAITYKLOJE LANKYTOJAI NEAPTARNAUJAMI.  

2. PRAŠYMUS REKOMENDUOJAME TEIKTI NUOTOLINIU BŪDU: 

Elektroninio pašto adresu: kaunas@archyvai.lt

 

Naudojantis integralia administracinių paslaugų sistema - I@ps 

Elektroninio archyvo informacinėje sistemoje EAIS arba per e – pristatymo sistemą 

PRAŠYMŲ FORMOS   

Užpildytus prašymus galima siųsti ir paštu adresu Maironio g. 28 B, LT-44249 Kaunas bei įmesti į pašto dėžutę esančią prie įėjimo 

Informacija teikiama telefonais:

Priėmimas (8 37) 20 76 96 

Skaitykla (8 37) 22 29 44 

Bendra informacija (8 37) 32 31 11   

VISI ATVYKSTANTYS Į ARCHYVĄ PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIAS APSAUGOS PRIEMONES, MATUOTIS KŪNO TEMPERATŪRĄ IR PAKLUSTI ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU 

 

NEAPTARNAUJAMI LANKYTOJAI, KURIE KARŠČIUOJA, TURI ŪMIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ POŽYMIŲ, NESILAIKO ASMENS HIGIENOS (RANKŲ HIGIENOS, KOSĖJIMO ČIAUDĖJIMO ETIKETO), NEPAKLŪSTA ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU 

 

Aktualijos

Lietuvos archyvų atstovų vizitas Kijeve

2016-03-24

     

 

   

 

 

 

 

 

    Kovo 14–18 d. Kijeve (Ukraina) lankėsi Lietuvos valstybės archyvų atstovų delegacija: Lietuvos valstybės naujojo achyvo direktorė Irena Kasciuškevičiūtė, Lietuvos valstybės naujojo archyvo Dokumentų valdymo priežiūros skyriaus vedėja Danutė Kontrimavičienė, Kauno apskrities archyvo direktorius Gintaras Dručkus ir Kauno apskrities archyvo Veiklos administravimo ir elektroninių dokumentų skyriaus vedėja Kristina Stanišauskė.

     Komandiruotės metu Lietuvos archyvų astovai dalyvavo darbo susitikime su Ukrainos archyvų valdybos viršininke Tatjana Baranova, kuri supažindino su Ukrainos valstybės archyvų sistema, buvo aptartos ir Kauno apskrities archyvo darbuotojų darbo vizito į Ukrainos (Kijevo ir Lvovo) valstybės archyvus šių metų III ketvirtį galimybės.

 

 

    Lietuvos valstybės archyvų atstovai turėjo galimybę apsilankyti Ukrainos valstybės istorijos archyve, Skaitmeninių dokumentų archyve, Aukščiausiųjų valdžios ir valdymo institucijų archyve ir susipažinti su minėtų archyvų darbu ir juose saugomais dokumentais, susijusiais su Lietuvos istorija.    

    Kovo 17-18 d. vyko Ukrainos nacionalinio aviacijos universiteto ir Nacionalinio Taraso Ševčenkos universiteto organizuotas mokslinis seminaras „Skaitmeninė erdvė ir archyvai“, kuriame pranešimus skaitė ir Lietuvos valstybės archyvų atstovai: Kauno apskrities archyvo direktorius Gintaras Dručkus perskaitė kartu su Kauno apskrities archyvo Veiklos administravimo ir elektroninių dokumentų skyriaus vedėja Kristina Stanišauske parengtą pranešimą „Archyvai skaitmeninėje eroje: iššūkiai ir galimybės“, Lietuvos valstybės naujojo archyvo Dokumentų valdymo priežiūros skyriaus vedėja Danutė Kontrimavičienė skaitė pranešimą „Skaitmeninė prieiga prie dokumentų Lietuvoje: dabartis ir ateitis“.

 

 

 

    Moksliniame seminare pranešimus taip pat skaitė Ukrainos centrinio valstybinio elektroninio archyvo direktorius dr. Jurijus Kovtaniukas, Taraso Ševčenkos universiteto Istorijos ir archyvistikos fakulteto profesorė dr. Marina Palienko, Ukrainos nacionalinio aviacijos universiteto Humanitarinių mokslų instituto Istorijos mokslų ir dokumentų valdymo fakulteto profesorė dr. Irina Tiurmenko bei kiti Ukrainos valstybinių archyvų bei aukštųjų mokyklų atstovai.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Buvo dalyvauta diskusijose apie šiuolaikinių technologijų suteikiamas galimybes ir grėsmes, aptartos tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos. Seminaro metu skaitytus pranešimus rengiamasi publikuoti atskirame leidinyje 2016 m. IV ketvirtyje.

 

 


 

 

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Kristina Stanišauskė,
Informacija atnaujinta: 2016-03-24 13:01