Maironio g. 28B, 44249 Kaunas , tel. (8 37) 32 31 11, faks. (8 37) 20 71 82
el. p. kaunas@archyvai.lt, kodas Juridinių asmenų registre 190765474,
Atsiskaitomoji sąskaita AB bankas „Swedbank“ LT81 7300 0100 0222 9404

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Asmenų aptarnavimas

 

Archyve asmenys aptarnaujami, jų prašymai, pareiškimai, skundai nagrinėjami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Mūsų paskyra socialiniame tinkle Facebook

 

KAUNO REGIONINIO VALSTYBĖS ARCHYVO DEKLARACIJA DĖL Į MUS BESIKREIPIANTIEMS ASMENIMS TEIKIAMŲ PASLAUGŲ IR APTARNAVIMO KOKYBĖS

 

  

 

KAUNO REGIONINIS VALSTYBĖS ARCHYVAS INFORMUOJA, KAD NUO 2020 M. SPALIO 28 D. IKI ATSKIRO PRANEŠIMO: 

1. SKAITYKLOJE LANKYTOJAI NEAPTARNAUJAMI.  

2. PRAŠYMUS REKOMENDUOJAME TEIKTI NUOTOLINIU BŪDU: 

Elektroninio pašto adresu: kaunas@archyvai.lt

 

Naudojantis integralia administracinių paslaugų sistema - I@ps 

Elektroninio archyvo informacinėje sistemoje EAIS arba per e – pristatymo sistemą 

PRAŠYMŲ FORMOS   

Užpildytus prašymus galima siųsti ir paštu adresu Maironio g. 28 B, LT-44249 Kaunas bei įmesti į pašto dėžutę esančią prie įėjimo 

Informacija teikiama telefonais:

Priėmimas (8 37) 20 76 96 

Skaitykla (8 37) 22 29 44 

Bendra informacija (8 37) 32 31 11   

VISI ATVYKSTANTYS Į ARCHYVĄ PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIAS APSAUGOS PRIEMONES, MATUOTIS KŪNO TEMPERATŪRĄ IR PAKLUSTI ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU 

 

NEAPTARNAUJAMI LANKYTOJAI, KURIE KARŠČIUOJA, TURI ŪMIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ POŽYMIŲ, NESILAIKO ASMENS HIGIENOS (RANKŲ HIGIENOS, KOSĖJIMO ČIAUDĖJIMO ETIKETO), NEPAKLŪSTA ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU 

 

Aktualijos

Tarptautinė konferencija Paryžiuje

2012-11-22

          Šių metų lapkričio 11–18 dienomis Kauno apskrities archyvo direktorius Gintaras Dručkus dalyvavo Paryžiuje (Prancūzija) vykusioje tarptautinėje konferencijoje, skirtoje archyvų vadovams.

          Konferenciją organizavo Pasaulio kultūrų institutas prie Prancūzijos kultūros ministerijos. Jos darbe dalyvavo 23 archyvarai iš 16 Europos šalių. Tai buvo pirmas kartas, kai konferencijos darbas vyko lygiagrečiai dviem kalbomis – prancūzų ir anglų.

          Šiais metais konferencija buvo orientuota į įvairių šalių archyvų vadovus ir skirta šiems pagrindiniams klausimams aptarti: archyvinių dokumentų skaitmeninimas ir jo įtaka archyvarų darbui; nauji iššūkiai užtikrinant visuomenės priėjimą prie archyvuose saugomos informacijos; archyvo teikiamų paslaugų vieta visų kultūros paveldo institucijų kontekste; archyvų vaidmuo saugant individų ir bendruomenių istorinę atmintį; archyvų dalyvavimas minint 100-ąsias I Pasaulinio karo metines.

 

          Kiekvienas konferencijos dalyvis iki konferencijos pradžios turėjo pateikti po vieną pranešimą. Dauguma tų pranešimų buvo perskaityti konferencijos metu. Taip pat pranešimus įvairiais archyvų veiklos klausimais skaitė kviestiniai pranešėjai: Prancūzijos nacionalinio archyvo darbuotoja F. Banat-Berger, Prancūzijos gynybos ministerijos archyvų ir paveldo skyriaus atsakingas darbuotojas F. Beauperin, Prancūzijos diplomatijos archyvo skyriaus vedėja I. Richefort, Berno universiteto Istorijos instituto profesorius N. Butikofer, Tarptautinės archyvų tarybos generalinis skeretorius D. Leitch, UNESCO archyvo Dokumentų valdymo skyriaus vyriausiasis archyvaras J. Boel, UNESCO programos „Pasaulio atmintis“ sekretoriato darbuotoja M. Liouliou ir kt.

 

          Konferencijos darbas truko penkias pilnas dienas: tris dienas – Prancūzijos nacionaliniame archyve, o kitas dvi buvo organizuotos išvažiuojamosios sesijos Prancūzijos nacionalinio archyvo naujajame pastate Paryžiuje ir I Pasaulinio karo muziejuje Meaux mieste netoli Paryžiaus.

 

            Konferencija buvo gerai organizuota, pranešimai – aktualūs ir profesionaliai parengti. Konferencijos metu buvo galimybė susipažinti su kitų šalių archyvarų patirtimi bei valstybės archyvų veikla, problemomis ir iššūkiais, pagilinti dalyvavusiųjų žinias bei įgūdžius.

         

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Jelena Solnceva, Veiklos administravimo ir skaitmeninių dokumentų skyrius
Informacija atnaujinta: 2012-11-22 14:12