Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  


Valstybės archyvai jau dirba įprasta tvarka.

Lankantis valstybės archyvuose rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis kitų asmens higienos reikalavimų.

 

Naujienos

Ukrainoje įvyko mokslinis praktinis seminaras „Elektroninių dokumentų valdymo organizavimas valstybės institucijose ir švietimo įstaigose“

2018-05-17

Kijeve įvyko mokslinis praktinis seminaras „Elektroninių dokumentų valdymo organizavimas valstybės institucijose ir švietimo įstaigose“, kurį organizavo Lietuvos valstybės naujasis archyvas kartu su Ukrainos Švietimo vadybos universitetu. Seminaras buvo dvikalbis - vyko rusų ir ukrainiečių kalbomis. Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė Irena Kasciuškevičiūtė ir Dokumentų valdymo priežiūros skyriaus vedėja Danutė Kontrimavičienė taip pat dalyvavo skaitydamos savo pranešimus rusų kalba.

Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė skaitė pranešimą „Elektroninių dokumentų valdymo organizavimas: vadovo vaidmuo ir personalo kompetencijos“, o Danutės Kontrimavičienės pranešimas „Elektroninių dokumentų valdymas: procesai ir techniniai sprendimai“.

Seminare Lietuvos ir Ukrainos specialistai dalinosi tarptautine elektroninių dokumentų valdymo patirtimi. Taip pat buvo aptariamos temos apie dokumentų teisinį reguliavimą, juridinę elektroninių dokumentų galią, dokumentų valdymo sistemų kūrimą bei jų funkcijas, centralizuotą elektroninių dokumentų saugojimą.

 

 
 
Informaciją atnaujino: Andrius Zilnys, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2018-05-17 15:46