Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose

  

Informuojame, kad dėl visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino lapkričio 9 – vasario 28 dienomis valstybės archyvų skaityklos neveiks. Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos klientų aptarnavimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

 Detalesnė informacija apie konkretaus valstybės archyvo darbą pateikiama jo interneto svetainėje. 

 

Naujienos

Apdovanoti konkurso „Prasti mūsų popieriai“ nugalėtojai

2019-04-03

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyboje šiandien buvo smagu ir pietų pertraukos metu: pasitikome garbingus svečius – konkurso „Prasti mūsų popieriai“ nugalėtojus ir jų palydą.

Konkurso nugalėtojams Jurgitai Vėtienei (Nacionalinė mokėjimo agentūra prie ŽŪM), Aldonai Bareikienei (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM), Eglei Klibavičienei (LR Vidaus reikalų ministerija), Kaziui Jonušui (Lietuvos kariuomenės kanceliarija) ir Jūratei Adomaitytei (taip pat iš Lietuvos kariuomenės kanceliarijos) prizus įteikė Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos vadovė dr. Daiva Lukšaitė, šiuo metu laikinai atliekanti Lietuvos vyriausiojo archyvaro funkcijas. Įkvėpti konkurso pavadinimo, be kitų prizų, konkurso nugalėtojams nutarėme padovanoti ir po pakuotę tikrai neprasto biuro popieriaus. Kad atsimintų mus ilgai.

Lietuvos valstybės istorijos archyvo Informacijos ir sklaidos skyriaus vedėja Neringa Češkevičiūtė svečiams glaustai pristatė Ekspozicijų ir edukacijos salėje eksponuojamą parodą „Lietuvos dvarų planai“ bei pavedžiojo juos po Lietuvos valstybės istorijos archyvo saugyklas, kur saugomas seniausias mūsų valstybės dokumentinis paveldas. Ir iš ten išsinešti įspūdžiai – vertingesni už visas dovanas kartu sudėjus. Apsilankykite archyvuose – ir įsitikinsite patys.

 Savaime suprantama, konkurso rengėjai neatsispyrė pagundai nusifotografuoti atminčiai nugalėtojų šlovės spinduliuose. Ir toji nuotrauka galėtų tapti gražaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo pavyzdžiu: vieniems šovė į galvą smagi mintis, kiti jai padėjo tapti kūnu – ir visa Lietuva nuo šiol darbo savaitę galės pradėti su šypsena, nes kiekvieną pirmadienį mūsų interneto svetainėje www.archyvai.lt ir socialinių tinklų Facebook ir Twitter paskyroje rasite konkursui „Prasti mūsų popieriai“ atsiųstų „perlų“. Sekite mūsų naujienas – ir įsitikinsite patys.

           

 
 
Informaciją atnaujino: Andrius Zilnys, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2019-04-03 16:03