Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  


Valstybės archyvai jau dirba įprasta tvarka.

Lankantis valstybės archyvuose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis kitų asmens higienos reikalavimų.

 

Naujienos

Lietuvos archyvarai dalyvavo Latvijos nacionalinio archyvo 100 metų veiklos minėjimui skirtoje konferencijoje

2019-09-02

Lietuvos valstybinės archyvų sistemos delegacija 2019-08-29 – 2019-08-30 dalyvavo Latvijos nacionalinio archyvo 100 metų veiklos minėjimui skirtoje tarptautinėje konferencijoje “Tautos atminties saugojimas: praeitis, dabartis ir ateitis”. Konferencijos metu kolegos iš Latvijos ir užsienio šalių dalijosi įžvalgomis, susijusiomis su valstybės archyvų institucine raida, veiklos iššūkiais kaupiant skaitmeninį turinį, archyvuose saugomų dokumentų kaip patikimų šaltinių bei archyvų kaupimo strateginiais klausimais.  

Latvijos kolegas sveikino laikinai atliekanti Lietuvos vyriausiojo archyvaro funkcijas Daiva Lukšaitė, tarnybos vykdomo ES projekto veiklų koordinatorius Ramojus Kraujelis, taip pat Lietuvos ypatingojo archyvo, Lietuvos centrinio valstybės archyvo, Lietuvos valstybės istorijos archyvo, Kauno regioninio valstybės archyvo direktoriai. Lietuvos ir Latvijos valstybės archyvus sieja glaudūs bendradarbiavimo ryšiai, grįsti ne tik sutartimis, bet ir kolegišku savitarpio supratimu ir parama daugelyje profesinių veiklų.

Latvijos nacionalinio archyvo kolegos sulaukė Latvijos Respublikos Prezidento, šios šalies Kultūros ministro sveikinimų, taip pat ir gausaus būrio užsienio kolegų iš archyvų tarnybų (Suomijos, Norvegijos, Estijos, Lietuvos, Lenkijos, taip pat Rusijos Federacijos, Baltarusijos Respublikos). Minint Latvijos nacionalinio archyvo veiklos šimtmetį, buvo išskirtas ir pagerbtas gausus būrys Latvijos archyvarų, neretai ne vieną dešimtmetį savo kruopščiu darbu puoselėjusių Latvijos dokumentinio paveldo kaupimą ir išsaugojimą. Belieka pasidžiaugti Latvijos kolegų gebėjimu sutelkti savo šalies kolegas bendriems tikslams siekti. Kitų metų pavasarį 100 metų veiklos sukaktį minės Estijos nacionalinis archyvas, o 2021 m. rudenį ir Lietuvos valstybės archyvai.

 
Informaciją atnaujino: Darius Bujokas, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2019-09-04 09:04