Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  


Valstybės archyvai jau dirba įprasta tvarka.

Lankantis valstybės archyvuose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis kitų asmens higienos reikalavimų.

 

Naujienos

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba jau netrukus pakvies į Dokumentų rengimo taisyklių ir Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių viešus pristatymus

2019-09-13

Patvirtinus naujos redakcijos Dokumentų rengimo taisykles Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba sulaukia itin daug skambučių ir elektroninių laiškų su prašymais organizuoti mokymus ar surengti seminarus, kuriuose būtų pristatytos netrukus įsigaliosiančios dokumentų valdymo srities naujovės.

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos darbuotojai naujai išleistų teisės aktų pristatymo tikslais visuomet noriai bendradarbiauja su mokymo centrais ar kitomis mokymo paslaugas teikiančiomis įstaigomis, tačiau patys mes nesame mokymo paslaugas teikianti įstaiga, todėl mokymų ar seminarų – ar jie būtų mokami, ar nemokami – nerengiame. Tai mūsų kolegų iš valstybės archyvų, vykdančių jiems priskirtų įstaigų dokumentų valdymo priežiūrą, viena iš veiklos sričių, vykdoma pagal archyvo veiklos planą.

Kol kas patvirtintos tik naujos redakcijos Dokumentų rengimo taisyklės. Kai bus patvirtintos ir Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba yra numačiusi organizuoti kelis nemokamus renginius, kurių metu bus tiesiogiai pristatyti esminiai dokumentų valdymo srities pokyčiai.

Renginių data iš anksto bus paskelbta viešai.

 

 

 
Informaciją atnaujino: Rūta Sakalauskienė,
Informacija atnaujinta: 2019-09-13 14:04