Jotvingių g. 7, 62116 Alytus, tel. (8 315) 52 054, faks. (8 315) 52 054,
el. p. alytus@archyvai.lt, kodas Juridinių asmenų registre 304440676

 

Asmenų aptarnavimas

 

 

Asmenys aptarnaujami, jų prašymai, pareiškimai, skundai nagrinėjami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

 

Darbo laikas: 

pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį – nuo 8 val. iki 17 val.; 

penktadienį  nuo 8 val. iki 15.45 val.; 

pietų pertrauka – nuo 12 val. iki 12.45 val.; 

šventinių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė trumpesnė viena valanda.

 

Nuo 2021 m. liepos 1 d. Archyvo skaitykloje vienu metu priimame 2 skaitytojus, rekomenduojame iš anksto užsiregistruoti:

tel. (8 315) 52 054; el. p alytus@archyvai.lt

Atvykusius skaitytojus be registracijos aptarnausime tik tuo atveju jei tuo metu bus  laisvų darbo vietų.

 

Skaitykloje  PRIVALOMA dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Skaityklos patalpos periodiškai vėdinamos ir dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai. Dėl šių veiksmų atlikimo sprendimą priima skaityklos darbuotojas, todėl lankytojai turi paklusti reikalavimui išeiti iš skaityklos patalpų.

 

Neaptarnaujami lankytojai, kurie nedėvi nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių, karščiuoja, turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, nesilaiko asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo čiaudėjimo etiketo), nepaklūsta archyvo darbuotojų reikalavivams susijusiems su Covid-19 grėsmėms ir jų suvaldymu.

 

Naujienos

Protų kovos Alytuje - antrasis Archyvų metų protmūšis

2021-06-17
   
  2021 m. birželio 16 d. Alytuje vyko antrasis Archyvų metams skirtas protmūšis "Kasdieniai nutikimai tarpukario Lietuvoje". 
 Tarpukario dvasia Alytuje, miestiečių ir kurortininkų gyvenimas, paslaptys, mados, apkalbos, šokiai – viską matėme     „Kasdieniuose nutikimuose tarpukario Alytuje“! Įtaigios ir atviros Alytaus miesto teatro aktorių sukurtos istorijos, kūrybinės studijos „Alytaus miestelėnai“ šokiai nukėlė į tarpukario Alytų, kuriame visko, oi visko ir tada būta… 
   Antrąjį protmūšį, skirtą Archyvų metams paminėti, laimėjo „Sofranų“ komanda!
  Alytaus miestas kviečia mesti jiems iššūkį - birželio 21 d., pirmadienį, 18 val., prisijungti ir būti teatralizuotų pasirodymų ir protmūšio „Keletas pokario epizodų apie „Žaliąją“ ir Alytaus pušis”, pagal rašytoją Jurgį Kunčiną, dalimi.
   Šis protmūšis leis sužinoti apie tai, ką plačiai aprašė rašytojas Jurgis Kunčinas, kurio 75 gimimo jubiliejų minėsime kitąmet. Vaidybinės Alytaus miesto teatro aktorių sukurtos ištraukos apie Alytų pagal Jurgio Kunčino apsakymus grąžins į pokarinį miestelį, kuris augo ir plėtėsi pagal tarybinius penkmečio planus, naikindamas ne tik miesto pušis, bet ir dvasines žmogaus vertybes – laisvę, tikėjimą, orumą.
   Renginio akimirkos:
 
Alytaus miesto savivaldybės nuotraukos 
Suburkite 6 žmonių komandą, sugalvokite pavadinimą ir registruokite el.paštu archyvumetai@gmail.com.
 
 
 
Informaciją atnaujino: Kristina Stanišauskė,
Informacija atnaujinta: 2021-06-17 16:09