Maironio g. 28B, 44249 Kaunas , tel. (8 37) 32 31 11, faks. (8 37) 20 71 82
el. p. [email protected], kodas Juridinių asmenų registre 190765474,
Lietuvos Respublikos finansų ministerija, atsiskaitomoji sąskaita LT55 4040 0636 1000 0331

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Prašymo pateikimas

 

1. Prašymą galima pateikti atvykus į Kauno regioninio valstybės archyvo priimamąjį, Maironio g. 28 B, LT-44249 Kaunas:

1.1. pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį – nuo 8 val. iki 17 val.;

1.2. penktadienį – nuo 8 val. iki 15.45 val.;

1.3. pietų pertrauka – nuo 12 val. iki 12.45 val.;

1.4. šventinių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė trumpesnė viena valanda.

 

 

2. Prašymą galima pateikti naudojantis Integralia administracinių paslaugų sistema: I@ps

 

2. 1. teikiant prašymus reikia pateikti atstovavimą patvirtinančius dokumentus, kai dėl informacijos apie asmenį kreipiasi jo atstovas;

2. 2. testatoriaus mirties liudijimo kopiją arba notaro išduotą liudijimą (jei kreipiamasi dėl testamento kopijos išdavimo, testamento galiojimo ar pažymos, kad (ne) buvo sudarytas testatmentas).

2. 3. kiti dokumentai, įrodantys teisę gauti informaciją (priklausomai nuo prašymo pobūdžio, pvz. dokumentai apie asmens vardo ar pavardės pasikeitimą, nuosavybės teisę ir kt.).

 

 

3. Prašymą galima siųsti elektroniniu paštu  [email protected]  

3.1. prašymas turi būti pasirašytas, jame turi būti nurodytas asmens vardas(-ai), pavardė(-ės), gyvenamoji vieta (jeigu kreipiasi fizinis asmuo) arba pavadinimas, kodas, buveinės adresas (jeigu kreipiasi juridinis asmuo), nurodyti kontaktiniai duomenys (telefono Nr. ir elektroninio pašto adresai), kad prireikus turėtume galimybe susisiekti.

3. 2. prie prašymo turi būti pridedama:

3. 2. 1. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

3. 2. 2. atstovavimą ir atstovaujančio asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai arba jų kopijos, jei prašymas siunčiamas paštu (kai dėl informacijos apie asmenį kreipiasi jo atstovas);

3. 2. 3. testatoriaus mirties liudijimo kopija arba notaro išduotas liudijimas (jei kreipiamasi dėl testamento kopijos išdavimo, testamento galiojimo ar pažymos, kad (ne) buvo sudarytas testatmentas);

3. 2. 4. kiti dokumentai, įrodantys teisę gauti informaciją (priklausomai nuo prašymo pobūdžio, pvz. dokumentai apie asmens vardo ar pavardės pasikeitimą, nuosavybės teisę ir kt.).

 

4. Prašymą galima siųsti paštu adresu: Kauno regioninis valstybės archyvas, Maironio g. 28 B, LT - 44249 Kaunas.

4.1. prašymas turi būti pasirašytas, jame turi būti nurodytas asmens vardas(-ai), pavardė(-ės), gyvenamoji vieta (jeigu kreipiasi fizinis asmuo) arba pavadinimas, kodas, buveinės adresas (jeigu kreipiasi juridinis asmuo), nurodyti kontaktiniai duomenys (telefono Nr. ir elektroninio pašto adresai). 

4. 2. prie prašymo turi būti pridedama:

4. 2. 1. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

4. 2. 2. atstovavimą ir atstovaujančio asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai arba jų kopijos, jei prašymas siunčiamas paštu (kai dėl informacijos apie asmenį kreipiasi jo atstovas);

4. 2. 3. testatoriaus mirties liudijimo kopija arba notaro išduotas liudijimas (jei kreipiamasi dėl testamento kopijos išdavimo, testamento galiojimo ar pažymos, kad (ne) buvo sudarytas testatmentas);

4. 2. 4. kiti dokumentai, įrodantys teisę gauti informaciją (priklausomai nuo prašymo pobūdžio, pvz. dokumentai apie asmens vardo ar pavardės pasikeitimą, nuosavybės teisę ir kt.).

 

 

 

Pažymos apie notarinius veiksmus ir dokumentai išduodami tik juridiniams ir fiziniams asmenims, kurių pavedimu arba kuriems buvo atliekami notariniai veiksmai, ar jų įgaliotiniams.

 

Būkite atidūs nurodydami kontaktinę informaciją, iškilus poreikiui turėtumėm galimybę susisiekti ir teikti kokybiškas paslaugas.

 


 

 

Informaciją atnaujino: Kristina Stanišauskė,
Informacija atnaujinta: 2022-01-28 09:27