O. Milašiaus g. 21,10102 Vilnius, tel. (8 5) 247 7830, faks. (8 5) 276 5318,
el. p. [email protected] , kodas Juridinių asmenų registre 190764187
AB ,,Swedbank“ atsiskaitomoji sąskaita LT097300010002457195

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

 

Valstybės archyvai reiškia solidarumą ir paramą Ukrainai

 

Mus rasite

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka. 

Prašymai priimami ir informacija teikiama

Raštinėje, 3 kabinetas (O.Milašiaus g. 21, Vilnius),

tel. (8 5) 247 7830.   

 

Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.

 

 Prašymus Lietuvos centriniam valstybės archyvui galima siųsti elektroniniu paštu 

[email protected]   

 

 

 

 

 

Mūsų paskyra socialiniame tinkle Facebook       

 

Mūsų paskyra socialiniame tinkle Instagram       

 

 

       

 

Naujienos

Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktoriaus pavaduotoja Valerija Jusevičiūtė apdovanota Archyvaro garbės ženklu

2020-04-02

Archyvaro garbės ženklu už ilgametį ir nepriekaištingą darbą bei nuopelnus Lietuvos centriniam valstybės archyvui ir Lietuvos archyvų sistemai, audiovizualinio paveldo puoselėjimą ir sklaidą, aktyvią profesinę ir visuomeninę veiklą apdovanota Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktoriaus pavaduotoja Valerija Jusevičiūtė.

Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktoriaus pavaduotoja Valerija Jusevičiūtė, 1979 m. baigusi Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto lietuvių kalbos ir literatūros studijas, įgijo aukštos kvalifikacijos filologo-dėstytojo specialybę ir pradėjo dirbti jaunesniąja moksline bendradarbe Lietuvos archyvų sistemoje. 2019 m. V. Jusevičiūtė šventė savo 40-ties metų darbo valstybės archyvuose sukaktį. Ilgametis ir atsakingas darbas buvo ir tebėra susijęs su. audiovizualinio paveldo išsaugojimu ir sklaida.

Savo darbu ir veikla V. Jusevičiūtė ženkliai prisidėjo prie Lietuvos centrinio valstybės archyvo įvaizdžio stiprinimo, jo populiarinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jos dėka Archyvas bendradarbiavo tarptautiniuose Europos projektuose: Judančių vaizdų duomenų bazė prieigai prie informacijos ir Europos filmų kolekcijų naudojimui – MIDAS (Moving Image Database for Access and Re-use of European film collections) ir Europos filmų tinklas– EFG (European Film Gateway). Vykdant šiuos tarptautinius projektus, dalis Archyvo audiovizualinio paveldo tapo prieinama didžiausioje skaitmeninėje Europos kultūros paveldo bibliotekoje Europeana.eu. Pirmą kartą Archyvo audiovizualinis paveldas tapo matomas ir pasiekiamas bet kuriame pasaulio taške, kuriame veikia internetas. V. Jusevičiūtė ne tik iniciavo ES struktūrinių fondų finansuotą projektą „Lietuvos dokumentinis kinas internete (e-kinas)“, sutelkė puikią profesionalų komandą, buvo šio projekto vadovė, bet ir sėkmingai jį įvykdė. Projekto metu buvo sukurta interneto svetainė www.e-kinas.lt. Šiuo metu V. Jusevičiūtė vadovauja projekto modernizavimo darbams.

V. Jusevičiūtė visuomet darbą atlieka jausdama asmeninę atsakomybę, tikėdama darbo svarba ir verte, savo nuoširdumu, meile darbui, skatindama bendradarbius. Ji yra asmeniškai motyvuota, kūrybiškai sprendžianti jai iškeltus uždavinius. Visi darbai atliekami profesionaliai, stengiantis ne tik įvykdyti skirtą užduotį, atsakyti į konkrečius klausimus, bet ir nuoširdžiai patarti, padėti kolegoms, sprendžiant iškilusias problemas. Tai žmogus, telkiantis kolektyvą ir skiriantis daug dėmesio tarpusavio supratimui, skatinantis etišką bendravimą. Jos kasdienė veikla priartina Archyvą prie plačių interesų visuomenės, skatina abipusį dialogą, sukuria ir stiprina teigiamą Archyvo įvaizdį.

Nuoširdžiausi sveikinimai mūsų brangiai bendruomenės narei!

 
 
Informaciją atnaujino: Tomas Sakalauskas, Skaitmeninių dokumentų skyrius
Informacija atnaujinta: 2020-04-02 16:45