O. Milašiaus g. 21,10102 Vilnius, tel. (8 5) 247 7830, faks. (8 5) 276 5318,
el. p. [email protected] , kodas Juridinių asmenų registre 190764187
AB ,,Swedbank“ atsiskaitomoji sąskaita LT097300010002457195

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

 

Valstybės archyvai reiškia solidarumą ir paramą Ukrainai

 

Mus rasite

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka. 

Prašymai priimami ir informacija teikiama

Raštinėje, 3 kabinetas (O.Milašiaus g. 21, Vilnius),

tel. (8 5) 247 7830.   

 

Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.

 

 Prašymus Lietuvos centriniam valstybės archyvui galima siųsti elektroniniu paštu 

[email protected]   

 

 

 

 

 

Mūsų paskyra socialiniame tinkle Facebook       

 

Mūsų paskyra socialiniame tinkle Instagram       

 

 

       

 

Naujienos

Lietuvos centrinio valstybės archyvo darbuotojos apdovanotos Archyvaro garbės ženklu

2022-06-10

Šią savaitę Tarptautinės archyvų dienos proga už ilgametį ir nepriekaištingą darbą Archyvaro garbės ženklu buvo apdovanotos dvi Lietuvos centrinio valstybės archyvo darbuotojos – Archyvo direktoriaus pavaduotoja Inga Vizgirdienė ir Rašytinių dokumentų skyriaus vyriausioji archyvistė Gražina Baranauskienė.

Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktoriaus pavaduotoja Inga Vizgirdienė dirba valstybės archyvų sistemoje jau 34 metus. Savo karjerą ji pradėjo audiovizualinius dokumentus saugančiuose skyriuose, kur įgijo patirties šių dokumentų kaupimo, tvarkymo, saugojimo, viešinimo srityse bei teisės aktų, reglamentuojančių autorių ir gretutines teises, taikymo srityje. Ji ne kartą kėlė kvalifikaciją užsienio šalių archyvuose bei pati skaitė pranešimus tarptautinėse konferencijose audiovizualinio paveldo saugojimo klausimais. Inga dalyvauja ne tik archyvo Ekspertų komisijos, vertinančios vaizdo ir garso dokumentus, veikloje, bet ir, kaip viena geriausių savo srities specialisčių, konsultuoja kitų atminties institucijų darbuotojus šių dokumentų tvarkymo klausimais. I. Vizgirdienė dalyvavo projektuose, kurių metu tvarkė lietuvių išeivijos archyvuose sukauptas fotografijas, konsultavo JAV, Brazilijos lietuvius vaizdo ir garso dokumentų tvarkymo, aprašymo ir skaitmeninimo klausimais. 2018–2021 m. ji dalyvavo įgyvendinant ES finansuotą projektą ,,Informacinės sistemos E-KINAS modernizavimas ir plėtra“, taip pat dalyvavo tarpinstitucinio projekto ,,Visuomenės poreikius atitinkančios virtualios kultūrinės erdvės vystymas“ įgyvendinimo veiklose.

Rašytinių dokumentų skyriaus vyriausiosios archyvistės Gražinos Baranauskienės darbo stažas valstybės archyvų sistemoje yra išties įspūdingas – 51 metai. Ji dirbo archyve įvairiose pareigose. Pradėjusi dirbti jaunesniąja moksline bendradarbe, vėliau – I kategorijos archyviste, ji keliolika metų tvarkė dokumentus lietuvių ir lenkų kalbomis, sudarinėjo bylų apyrašus, katalogavo dokumentus.Jau 32 metus Gražina Baranauskienė nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus dėl dokumentų, patvirtinančių juridinį faktą, paieškos bei rengia atsakymus į juos. Turėdama ilgametę patirtį šioje veiklos srityje, ji savo patarimais geranoriškai dalijasi su kolegomis, dokumentų paieškos klausimais konsultuoja naujai atėjusius darbuotojus. Gražina Baranauskienė yra kompetentinga, profesionali, atsakinga darbuotoja, yra gerbiama ir mėgstama kolegų.

Sveikiname koleges!

Inga Vizgirdienė

 

Gražina Baranauskienė

 

 

 

 
Informaciją atnaujino: Ina Dastikienė, Skaitmeninių dokumentų skyrius
Informacija atnaujinta: 2022-06-10 11:04
 
 

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas