Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, 03107 Vilnius, mob. 8 698 87 348
El.p. [email protected], kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose

  

 

Naujienos

Už išskirtinius nuopelnus Lietuvai – prezidento apdovanojimai

2021-07-07

Liepos 6-ąją už nuopelnus Lietuvai ir Lietuvos vardo garsinimą Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktorių Dalių Žižį ir Lietuvos ypatingojo archyvo direktoriaus pavaduotoją Kęstutį Remeiką.

„Kiekvienai kartai tekdavo ir tenka skirtingi išbandymai. Sudėtingiausiais laikotarpiais, kai reikia ryžto veikti, drąsos kovoti ir valios aukotis, atsiskleidžia patys gražiausi pasiaukojimo ir didvyriškumo pavyzdžiai, o istoriją keičiantys darbai kalba už juos nuveikusius žmones“, – sakė šalies vadovas.

Karininko kryžiumi apdovanotas Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktorius Dalius Žižys – istorikas, archyvistas, modernaus, šiuolaikiško, koja kojon su naujausiomis technologijomis žengiančio didžiausio Lietuvos valstybės archyvo vadovas.

Lietuvos ypatingojo archyvo direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Remeika – istorikas, archyvistas, teisininkas, aktyvus Lietuvos archyvistikos, dokumentinio kultūros paveldo saugotojas ir skleidėjas, modernaus ir atviro visuomenei valstybės archyvo puoselėtojas – apdovanotas Riterio kryžiumi.

Prezidentūros atstovas spaudai Ridas Jasiulionis pasakoja, kad prezidentas G. Nausėda tęsia kurį laiką nutrūkusią tradiciją Valstybės dienos proga Prezidentūroje surengti priėmimą, pakviečiant į jį Lietuvos valstybingumui ir šalies reputacijos stiprinimui nusipelniusius kultūros, meno, mokslo pasaulio, akademinės bendruomenės, verslo, valdžios ir valstybės institucijų, diplomatinio korpuso, žiniasklaidos, religinių bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų, švietimo ir ugdymo bendruomenių atstovus.

Prezidento komunikacijos grupės nuotr. 

 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2021-07-07 16:17