Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

 

 

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose

  

 

Naujienos

Dokumentai iš Ispanijos – Lietuvoje!

2019-12-12

2019 m. gruodžio 11 d. Lietuvos centriniame valstybės archyve įvyko Ispanijos nacionaliniame istoriniame archyve saugomų dokumentų, susijusių su tarpukario Lietuvos istorija, perdavimo ceremonija.

Į dokumentų perdavimo ceremoniją atvyko Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Ispanijos Karalystės ambasadorius Lietuvos Respublikoje José María Robles Fraga, ministerijos bei užsienio valstybių atstovybių Lietuvoje darbuotojai, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos atstovai.

Sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė Lietuvos centrinio valstybės archyvo direktorius Dalius Žižys ir Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Ispanijos Karalystės ambasadorius José María Robles Fraga trumpai papasakojo apie dokumentų, susijusių su Lietuva, paieškas Ispanijos archyve.

Ceremonijos metu Ispanijos Karalystės ambasadorius Lietuvos Respublikoje José María Robles Fraga perdavė archyvo direktoriui Daliui Žižiui laikmeną su dokumentų skaitmeninėmis kopijomis. Svečiai pasirašė archyvo svečių knygoje.

Džiaugiamės sėkmingu abipusiu bendradarbiavimu ir tikimės, kad užmegzti partnerystės saitai išliks, o nauji dokumentai Lietuvos centriniame valstybės archyve ne tik praturtins archyvinius fondus, bet ir sulauks visuomenės susidomėjimo, taps nauja paskata tyrimams ateityje.

Renginio metu buvo eksponuojami archyve saugomi Lietuvos ir Ispanijos Karalystės santykius liudijantys dokumentai, buvo suteikta galimybė susipažinti ir su archyvui perduotais dokumentais.

 

 
 
Informaciją atnaujino: Andrius Zilnys, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2019-12-12 15:46